Home / Anasayfa || Over Ons / Hakkımızda || Oriëntatie-Reizen || Foto Galeri(e) || Marketing / Tanıtım / Pazarlama

RECOME TURKEY ( Real Estate COnsulting & Marketing Expert TURKEY )

Gayrimenkul projeleri olan firmaların dikkatine,

Gayrimenkul sektörü hizmet ihracatı destekleri kapsamına alındı. Türkiye'deki gayrimenkulleri yurtdışında pazarlayanlar devlet desteği alacak. DEVLET DESTEĞİ

Avrupa’da yaşayan ve birikimlerini Türkiye’de gayrimenkulle değerlendirmek isteyen yatırımcı gurbetçilerin ve Türkiye'nin gayrimenkul/konut projesi olan firmalarının yeni projelerinize yönelik veya mevcut projelerinize yönelik tanıtım, pazarlama ve satış da artık bir çözüm ortağı var.

Türkiye'nin önde gelen gayrimenkul/konut projesi olan İnşaat şirketleri yurtdışında tanıtım, pazarlama ve satış ofislerini Avrupa'da başta HOLLANDA, BELÇİKA, ALMANYA, FRANSA, İSVİÇRE ve AVUSTURYA olmak üzere Türklerin yoğun olarak yaşadıkları birçok ülkelerde satış ofislerini açmaya başladılar.

Avrupa'da yaşayan ve çalışan nüfus 512 milyon, ( bunun 5,5 milyonu "Gurbetçi" olarak nitelediğimiz Türkler ) aylık ortalama 2.650,00 Euro kişi başı gelir, ve yıllık 160 milyar Euro luk bütçeleri ile özellikle Türkiye'de gayrimenkul projesi geliştiren şirketler için önemli hedef pazar konumundadır. Avrupa'da stabil sosyal ve ekonomik koşullarda yaşayan ve çalışanlar (bunlara 5,5 milyon ''Gurbetçi'' Türkler dahil) uzun vadeli yatırımlara ve özellikle Türkiye'de Emlak yatırımlarına sıcak bakmaktadırlar.

Gayrimenkul Sektörel bazda yapılan çalışmalar (gayrimenkul pazar araştırması) neticesinde Avrupa’da konut sektörü konusunda bir boşluk ve buna bağlı olarak da ciddi bir potansiyelin olduğu görülmektedir. Bunun yanında Avrupa’da yaşayan yatırımcı "Gurbetçi" Türk vatandaşlarımızın Avrupa’da gayrimenkul sektörünün sıkıntıları ve değer artışından kaynaklanan yüksek fiyatlar sebebiyle birikimlerini Türkiye’de değerlendirmek istediklerini gözlemledik. Avrupa’da ev satın almak zorlaştığı için Türkiye’de ev sahibi olmak isteyen yatırımcı "Gurbetçi" vatandaşlarımızın sayısında büyük artış oldu.

Biz RECOME TURKEY olarak birikimlerini Türkiye deki gayrimenkule yatırmak isteyen yatırımcı "Gurbetçi" vatandaşlarımıza yardımcı olmak için, HOLLANDA, BELÇİKA, ALMANYA, FRANSA, İSVİÇRE ve AVUSTURYA daki Emlak & Tatil fuarlarına, Haftasonu Etkinliklerine, Festivallere katılma çalışmalarına başladık. Böylece daha geniş yatırımcı "Gurbetçi" Türk vatandaşlarımıza ulaşmayı hedefliyoruz.

Biz RECOME TURKEY olarak aynı zamanda Türkiye'de gayrimenkul/konut projesi olan İnşaat şirketlerinin, yeni projelerine yönelik veya mevcut projelerine yönelik tanıtım, pazarlama ve satış da çözüm ortağı sunmaktır.

Böylece amacımız özellikle Avrupa'da yaşayan yatırımcı "Gurbetçi" Türk vatandaşlarımızın yoğun yaşadığı şehirlere giderek, o şehirleredeki Fuar ve festivallere katılarak, yatırımcı "Gurbetçi" Türk vatandaşlarımızı Türkiye deki İnşaat şirketlerinin gayrimenkul/konut projeleri ile buluşturuyoruz.

Gayrimenkul/konut projeleri olan firmalar sizler de bu Avrupa pazarındaki payınızı artırmak istermisiniz?.

RECOME TURKEY şirketinize yeni iş birliği fırsatları yaratıyor. HOLLANDA, BELÇİKA, ALMANYA, FRANSA, İSVİÇRE ve AVUSTURYA daki Tatil, Emlak/Gayrimenkul Fuarların da 7x ("Vakantie Beurs 1x Utrecht-NL info: www.vakantiebeurs.nl" ve "Secondhome-expo" 2x Utrecht-NL & 1x Maastricht-NL ve 2x Gent-B & 1x Antwerpen-B info: www.secondhome-expo.com/agenda/ ) ve HOLLANDA, BELÇİKA, ALMANYA, FRANSA, İSVİÇRE ve AVUSTURYA daki Haftasonu Etkinliklerin de, Festival lerde, Sergilerde ve Panayırlar da 52x (info: www.hollandsemarkten.nl) Gayrimenkul projelerinize tanıtım ve pazarlama da çözüm ortaklığı sunuyor.

Hedefimiz Türkiye'de Gayrimenkul almak isteyen ve Avrupa'da yaşayan yatırımcılara/alıcılara sürekli müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurarak ve Türkiye deki Gayrimenkul projeleri olan firmalara daha iyi satış performansı ve daha iyi pazar payı için danışmanlık, tanıtım, pazarlama hizmeti sunmaktır.

Gayrimenkul Tanıtım & Pazarlama da kullanılan gerekli malzemeler: Web sitesi, E-posta pazarlama/reklamcılığı, Broşürler, Promosyon Ürünleri, Bültenler, Kartpostallar, Lux Roll up banner, Quick Banner ve X Banner, Yelken Bayrak, Panset Stand 6-8 veya 10 Panelli, Örümcek Stand Oval , Düz & L köşe Standlar ve TV ekranından videolu tanıtımlar.

Gayrimenkul Tanıtım ve Pazarlama Tam/Profesyonel paketimiz: Bu paketimiz, tanıtım ve pazarlama ihtiyaçlarının çoğunu dış kaynak olarak kullanmak isteyen büyük, orta ve küçük ölçekli Gayrimenkul projeleri olan firmalar için idealdir. Bu pakette, Gayrimenkul projeleri olan firmaları, Uluslararası Tatil & Emlak/Gayrimenkul Fuarlarda, Festival lerde, Sergilerde, Panayırlarda ve Haftasonu Etkinliklerinde ki standlar da tanıtma, Firmanın gayrimenkul projesinin video sunumları, broşürlerinin dağıtımı, Promosyon Ürünlerinin (anahtarlık, kalem, ıslak mendil, bardak altlığı, araç kokusu, mousepad vs) dağıtımı yapılır.

Her zaman HOLLANDA, BELÇİKA, ALMANYA, FRANSA, İSVİÇRE ve AVUSTURYA pazarında kazanmanızı sağlamak için ekibinizin bir uzantısı olarak çalışıyoruz.

2024 Gayrimenkul Tanıtım ve Pazarlama Hizmetleri & Paketleri & Alanları & ücretleri hakkında bilgi istermisiniz? Lütfen bizimle iletişime geçiniz. info@turkijezomer.nl.

Saygılarımızla & Teşekkür Ederiz

Turkije Reizen & Vakantie & Tickets & Hotels & Autoverhuur

Designed by www.recometurkey.com , Copyright © 2023-2024 All rights reserved. info: over ons