Home / Anasayfa || Over Ons / Hakkımızda || Oriëntatie-Reizen || Foto Galeri(e) || Marketing / Tanıtım / Pazarlama

RECOME TURKEY ( Real Estate COnsulting & Marketing Expert TURKEY )

Welkom bij RECOME TURKEY

We zijn internationaal agentschap in bemiddeling van vastgoed en onroerend goed in Turkije. Door onze goede contacten kunnen we voor Turkije zeer interessante objecten aanbieden.
Wij werken samen met aantal gerenommeerde projectontwikkelaars die in Turkije diverse grote projecten hebben gerealiseerd. Hiermee kunnen we u meer dan 100 objecten aanbieden, van nieuwbouw tot grond, bestaande bouw, etc. Ons eigen werkterrein ligt met name in geheel Turkije. Hier zijn we in staat toegang te bieden tot vrijwel alle huizen die daar te koop staan.

Steeds meer Nederlanders, Belgen, Duitsers, Britten en Fransen kiezen ervoor om een tweede huis te kopen in Turkije.
Vooral in Turkije aan de Egeïsche kust, zuid Egeïsche kust en aan de middelandse Zee (Turkse rivièra) zijn de populairste badplaatsen om te genieten van uw tweede huis in Turkije.

Bent u van plan een tweede huis te kopen in Turkije? ... Wij begeleiden u als bemiddelaar bij de aankoop en verkoop van appartementen, luxe huizen, villa's en bouwkavels etc. Ons woningaanbod is zeer uitgebreid met momenteel zelfs meer dan 100 huizen te koop in Turkije voor zowel investering als voor een tweede huis. U kunt ook uw eigen huis laten bouwen in Turkije. Juist nu is het moment in Turkije een huis te kopen en is nu zeker een prima investering!. U kunt Nu nog gunstig investeren in vastgoed in Turkije en een jaarlijkse waardestijging van bijna 20 procent verwachten.

Het is voor ons belangrijk om u zo goed mogelijk van dienst te kunnen zijn. Daarom vragen wij u om ons uw wensen / zoekopdrachten sturen. Hierdoor zijn wij in staat u optimaal van dienst te kunnen zijn. Onze werkwijze is de eerste stap is het duidelijk in kaart brengen van uw wensen wat betreft het type huis, de omgeving, de voorzieningen, etc. Aan de hand van uw wensen brengen we het huidige aanbod voor u in kaart en bespreken we dit met u. We opereren in deze als consultants. Desgewenst kunnen we hierna een goed voorbereid arrangement naar Turkije voor u verzorgen. De oriëntatiereizen van Tweede huis Turkije is Vrijblijvende. De oriëntatiereizen zijn paar dagen en afhankelijk van de beschikbare vluchten. Tijdens uw bezoek in Turkije kunt u projecten en woningen bezichtigen, maar ook afspraken maken met locale instanties, zoals het kadaster, de gemeente, de bank of een advocaat.

Bent u van plan om een tweede woning, villa, appartement of grondstuk in Turkije te kopen? Laat ons weten wat u zoekt en wij begeleiden u graag bij het kopen van uw droom huis in Turkije.

U kunt een e-mail sturen naar info@turkijezomer.nl en we nemen zo snel mogelijk contact met u op.

Met vriendelijke groet,

RECOME TURKEY'ye Hoşgeldiniz

Türkiye'de Gayrimenkul sektöründe Gayrimenkul danışmanlığı hizmeti veriyoruz. Türkiye deki profesyonel gayrimenkul projeleri olan firmalarla kişisel bağlantılarımızın sonucu iş birliği yaparak, sürekli müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurarak, sizlere Türkiye de gayrimenkul yatırımı yapmak isteyenler için çok cazip firsatlar sunuyoruz. Türkiye'de çeşitli büyük projeler gerçekleştiren tanınmış proje girişimcileriyle birlikte çalışıyoruz. Böylece yeni inşaat projelerinden yatırımlık arsalara, mevcut inşaat projelerinden planlanan projelere kadar size 100'den fazla gayrimenkul projesi sunabiliriz. Gayrimenkul portföyümüz şu anda Türkiye'de oldukça geniştir. Gayrimenkul danışmanlık faaliyet alanımız esas olarak tüm Türkiye'de dir.

Her geçen gün Avrupada yaşayan gurbetçi vatandaşlarımız ve Hollandalılar, Belçikalılar, Almanlar, İngilizler, kısacası Avrupa vatandaşları yatırımlık veya emekliliğinde yaşayacağı bir ev satın almak için Türkiye yi seçiyor. Özellikle Türkiye'de büyük şehirlerdeki ve Ege kıyısındaki, güney Ege kıyısındaki ve Akdeniz'deki Türk Rivierası, yatırımlık evinizin tadını çıkarmak için en popüler (sahil) beldelerdir.

Türkiye'de yatırımlık bir ev almayı mı veya kendi evinizi inşa etmeyimi planlıyorsunuz? ... Yatırımlık veya oturmak için daire, lüks ev, villa, arsa satın alma, satma veya kiralama konularında size Gayrimenkul danışmanı olarak hizmet vermekteyiz. Şu an Türkiye'de yatırımlık bir ev satın almanın tam zamanı ve kesinlikle akıllı bir yatırım! Şimdi hala Türkiye'de gayrimenkul yatırımı yapabilir ve yıllık yüzde 20 civarında bir değer artışı bekleyebilirsiniz.

Size mümkün olan en iyi hizmeti sunabilmek bizim için önemlidir. Bu yüzden sizden gayrimenkul yatırım bilgilerinizi bize göndermenizi istiyoruz. örnek olarak yapmak istediginiz yatırım türü, yeri ve miktarı ile ilgili dileklerinizi bize gönderebilirsiniz ve verdiğiniz bilgiler doğrultusunda portföyümüzdeki bilgileri toplar ve bunu sizinle paylaşırız. Bu konudaki pozisyonumuz gayrimenkul danışmanı olarak çalışmaktır. Arzu ederseniz Türkiye deki yatırımlarınızı yerinde görmek için size gezi düzenleyebiliriz. Ziyaretiniz sırasında projeleri ve evleri görebilirsiniz ve aynı zamanda tapu, belediye, banka veya avukat gibi yerel makamlarla görüşmeler yapabilirsiniz.

Türkiye'de yatırımlık bir ev, villa, daire veya arsa almayı mı planlıyorsunuz? Bize ne aradığınızı bildirin ve Türkiye'deki hayalinizdeki evi satın almanızda size yardımcı olalım.

Gayrimenkul danışmanlık hizmetlerimizden yararlanmak istermisiniz? Lütfen bizimle iletişime geçiniz . info@turkijezomer.nl .

Saygılarımızla & Teşekkür Ederiz,

Turkije Reizen & Vakantie & Tickets & Hotels & Autoverhuur

Designed by www.recometurkey.com , Copyright © 2023-2024 All rights reserved. info: over ons